Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł
Szybki kontakt: tel. +48 609 309 277 | email: biuro@kardiff.pl
Darmowa dostawa od 350zł

Pokrowiec na zamówienie – mata dla psa

Pokrowce szyte na zamówienie – stwórz własny indywidualny pokrowiec odpowiadający Twoim potrzebom.

Prześlij wymiary (dodatkowo dołączając zdjęcie bagażnika, możemy zaproponować różne ciekawe rozwiązania)

W tej kategorii można znaleźć wygodne i przyjemne w dotyku pokrowce samochodowe. To oferta, która powstała z myślą o potrzebach wszystkich klientów naszej firmy i ich czworonogów. Produkt tego typu sprawdzi się podczas przewożenia pupili autem. Z łatwością zostanie dopasowany do różnych gatunków psów, a także wielkości samochodów. To wszystko sprawia, że uszycie pokrowca specjalnie na zamówienie zyskuje coraz większe grono odbiorców, którzy potrzebują indywidualnie dopasowanych akcesoriów.

Właśnie dlatego sklep internetowy KARDIFF proponuje niezawodne produkty, które spełnią oczekiwania kierowcy oraz podróżujących zwierząt. Podczas składania zamówienia można spersonalizować kolor materiału, lamówki, a także otworów na pasy bezpieczeństwa. Aby otrzymać pokrowiec, prześlij nam preferowane wymiary. Jeśli dołączysz zdjęcie bagażnika, będziemy w stanie zaproponować interesujące rozwiązania. Postaw na najwyższą jakość!

  Podaj podstawowe wymiary


  Wybierz dodatki:

  Doszycie nakładki ochronnej na zagłówki - 25 złWszycie zamków - 15 zł/szt. (tak by można było swobodnie kłaść oparcie, nie demontując pokrowca)Doszycie troków w postaci gumki -3,50 zł/szt.Doszycie klamry z taśmą nośną - 5 zł/szt.

  Wybierz kolor materiału:

  Wybierz kolor lamówki:

  Otwory na pasy bezpieczeństwa:  Dane kontaktowe
  Zdjęcie bagażnika:


  Przetwarzanie danych osobowych uzyskanych za pośrednictwem formularza kontaktowego odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) RODO – tzw. prawnie usprawiedliwiony interes przedsiębiorcy.